Verslo pietūs Nr. 6

Verslo ir karjeros žmonių elektroninis žurnalas „VERSLO pietūs“. Profesinės sėkmės istorijos: žurnalistė Rasa Tapinienė: vaikystėje išdidžiai kartojau, kad būsiu šlavėja; Blondie in Morocco tinklaraščio ir to paties pavadinimo e-žurnalo leidėja ir autorė Rasa Barčaitė papasakos, kaip uždirbti iš tinklaraščio
rašymo Maroke; teisės mokslų daktarė Laima Vaigė apie mokslinę karjerą ir gyvenimą Švedijoje. 

Moderni tėvystė ir Latte tėveliai, kodėl vyrai iš viso pasaulio vyksta į Švediją auginti savo atžalų? 6 darbo valandų eksperimentas, kokie rezultatai?

Viršelio tema – ONEIDA KUNSUNGA-VILDŽIŪNIENĖ: aktorystėje visada esi darbe, bet gyvenime vaidinti nemėgstu , MARKETINGO RUBRIKA: 6 psichologiniai patarimai, kaip padidinti pardavimus. KELIONĖS – Sicilija ir Budapeštas. STILIUS  – biuro dekoravimas: 4 paprasti būdai, kaip padidinti
pasitenkinimą ir produktyvumą.

Kategorija:

Aprašymas

eŽurnalas VERSLO pietūs skirtas žmonėms, svajojantiems apie savo verslą ir karjeros aukštumas bei ieškantiems motyvacijos. Paruošėme Jums įkvepiančių sėkmės istorijų pavyzdžių Lietuvoje ir pasaulyje.
Tiems, kurie jau žengia pirmuosius žingsnius savo kelyje ir ieško palaikymo, padrąsinimo ir žinių “kaip padaryti, kad veiktų”. Pateiksime verslo ir karjeros patarimų, kuriais dalinasi savo svajones jau įgyvendinę žmonės.
Ir tiems, kurie nuėjo ilgą kelią ir pasiekė tikslą, bet domisi kuo gyvena verslo ir karjeros pasaulis.

Komentarai

Komentarai