Verslo pietūs Nr. 5

Verslo ir karjeros žmonių elektroninis žurnalas „VERSLO pietūs“. Profesinės sėkmės istorijos: JAV lietuvis, režisierius ir prodiuseris Marius Markevičius kuria filmus apie Lietuvą; švedė, „Holmbergs Safety System“ padalinio vadovė Chatarina Bransmo dalinasi patarimais, kaip pasiekti vadovo postą; vienas ryškiausių operos solistų, aktorius Rafailas Karpis apie tai, kad opera nėra išrinktųjų menas, ir viešųjų ryšių naudą ir įtaką. Viršelio tema – SILVANA IMAM – „Esu lietuvių, arabų ir švedų kultūrų mišinys“, MARKETINGO RUBRIKA: kartais reikia ne sukurti vertę, o gebėti ją išryškinti; patarimai, kaip kurti įmonės istoriją. Taip pat Laiškai iš Irano, kelionės ir NAUJA RUBRIKA– STILIUS, kur išsamiai aptarėme, kaip tinkamai rengtis į dalykinį susitikimą ir kita tema – patarimai, kaip įsirengti darbo zoną namuose.

Kategorija:

Aprašymas

eŽurnalas VERSLO pietūs skirtas žmonėms, svajojantiems apie savo verslą ir karjeros aukštumas bei ieškantiems motyvacijos. Paruošėme Jums įkvepiančių sėkmės istorijų pavyzdžių Lietuvoje ir pasaulyje.
Tiems, kurie jau žengia pirmuosius žingsnius savo kelyje ir ieško palaikymo, padrąsinimo ir žinių “kaip padaryti, kad veiktų”. Pateiksime verslo ir karjeros patarimų, kuriais dalinasi savo svajones jau įgyvendinę žmonės.
Ir tiems, kurie nuėjo ilgą kelią ir pasiekė tikslą, bet domisi kuo gyvena verslo ir karjeros pasaulis.

Komentarai

Komentarai