Verslo pietūs Nr. 4

Verslo ir karjeros žmonių  žurnalas VERSLO pietūs. Profesinės sėkmės istorijos: SCANIA LIETUVA vadovė Jenny Engvall apie tai, kas lemia įmonės sėkmę ir galimybes Lietuvoje, Švedijos ambasados Lietuvoje vadovė Maria Christina Lundqvist apie ilgą kelią iki ambasadorės posto ir lyčių lygybės svarbą. Viršelio tema – AKIKO TUTLYS – 15 metų Vilniuje gyvenanti ir dirbanti architektė pasakoja japonų ir lietuvių panašumus bei skirtumus, bei juokauja, kad jau yra labiau lietuvė nei japonė. Vilniaus tautybių rubrika. MARKETINGO RUBRIKA: Viskas apie mikroinfluencerius – kas, kaip ir kiek kainuoja, Marketingo planas: kaip verslui išgyventi „pagirias“ po švenčių. Taip pat kelionės po Bulgarijos sostines bei pasakojimas apie Iraną – šalį, kur viskas draudžiama.

Kategorija:

Aprašymas

eŽurnalas “Verslo pietūs” skirtas žmonėms, svajojantiems apie savo verslą ir karjeros aukštumas bei ieškantiems motyvacijos. Paruošėme Jums įkvepiančių sėkmės istorijų pavyzdžių Lietuvoje ir pasaulyje.
Tiems, kurie jau žengia pirmuosius žingsnius savo kelyje ir ieško palaikymo, padrąsinimo ir žinių “kaip padaryti, kad veiktų”. Pateiksime verslo ir karjeros patarimų, kuriais dalinasi savo svajones jau įgyvendinę žmonės.
Ir tiems, kurie nuėjo ilgą kelią ir pasiekė tikslą, bet domisi kuo gyvena verslo ir karjeros pasaulis.

Komentarai

Komentarai