Verslo pietūs Nr. 3

Verslo ir karjeros žmonių elektroninis žurnalas „Verslo pietūs“. Profesinės sėkmės istorijos: komandiruotė NASA ir pirmas lietuviško palydovo kūrėjas Vytenis Buzas, Aistė Lisauskaitė – išrado antibakterinį silikoną, galintį išgelbėti tūkstančius gyvybių. Viršelio tema – AUSTĖJA LANDSBERGIENĖ – ledlaužis, keičiantis švietimo sistemą, A. Landsbergienė pasakoja apie vasaras Švedijoje, kurios padarė nemažą įtaką jos asmenybei, apie mokymosi visą gyvenimą svarbą, apie švietimą ir knygas vaikams bei mergaičių lyderystę. Žinomų žmonių karjeros istorijų, MARKETINGO RUBRIKA: tinkamai parinkta auditorija lemia 70 % verslo sėkmės, Y kartos pirkimo įpročiai ir kaip prie jų prisitaikyti verslui. Taip pat karjera Berlyne, Laiškai iš Irano, kelionės ir daug kitų gerų dalykų.

Kategorija:

Aprašymas

eŽurnalas VERSLO pietūs skirtas žmonėms, svajojantiems apie savo verslą ir karjeros aukštumas bei ieškantiems motyvacijos. Paruošėme Jums įkvepiančių sėkmės istorijų pavyzdžių Lietuvoje ir pasaulyje.
Tiems, kurie jau žengia pirmuosius žingsnius savo kelyje ir ieško palaikymo, padrąsinimo ir žinių „kaip padaryti, kad veiktų“. Pateiksime verslo ir karjeros patarimų, kuriais dalinasi savo svajones jau įgyvendinę žmonės.
Ir tiems, kurie nuėjo ilgą kelią ir pasiekė tikslą, bet domisi kuo gyvena verslo ir karjeros pasaulis.

Komentarai

Komentarai